Skelbimai

 

MIELA LOPŠELIO-DARŽELIO „RŪTELĖ“ BENDRUOMENE,

2017-ieji metai nukeliavo džiugindami nemažu nuveiktų darbų bagažu, o atėję 2018-ieji skatina naujiems darbams, tikslams, džiaugsmams ir svajonėms.

Džiaugiamės, kad savo vaiko(ų) ugdymui pasirinkote mūsų įstaigą. Tikimės, kad mūsų bendras rūpestis ir pastangos dėl Jūsų vaiko ateities yra prasmingos. Vaikų ugdymo kokybė, gerovė, pažanga ir sėkmė priklauso ne vien tik nuo dirbančiųjų gebėjimų ar žinių, bet ir nuo aplinkos, priemonių kokybės, leidinių, muzikos instrumentų, sporto inventoriaus ir daugybės kitų svarbių mūsų vaikų ugdymui ir ugdymuisi reikmių.

Dėkoju visiems 2017 metais skyrusiems gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 2 proc.). Už Jūsų dovanotas lėšas (beveik 1600,00 Eur.) įsigijome lauko sūpynes, šaldytuvą bei batutų pramogas įstaigos bendruomenei.

Mes siekiame, kad Plungės lopšelis-darželis „Rūtelė“ klestėtų ir garsėtų kaip moderni ir šiuolaikiška bei darni bendruomenė. Todėl šiemet vėl kviečiame paremti mūsų visų ugdymo įstaigą, skiriant iki 2% gyventojų pajamų mokesčio.

Jums nutarus iki 2% savo pajamų mokesčio skirti lopšeliui-darželiui “Rūtelė”, prašome užpildyti specialią formą FR0512 (prašymo forma bei pildymo instrukcijos https://deklaravimas.vmi.lt).

Prašymo skirti pajamų mokesčio dalį forma FR0512 pateikiama asmeniškai elektroniniu būdu (esant reikalui galite kreiptis į mūsų įstaigos buhalterę Ingą Kniukštienę, kad padėtų užpildyti deklaraciją).

Deklaraciją užpildyti galite iki 2018 m. gegužės 2 d.

Lopšelio-darželio „Rūtelė“ rekvizitai:

Paramos gavėjo kodas 191128765, paramos gavėjo pavadinimas: Plungės lopšelis-darželis „Rūtelė“, adresas: A. Jucio 38, Plungė, 90151.Nuoširdžiai dėkojame, kad paramą skiriate savo vaiko(-ų) lopšeliui-darželiui

 

l.d. „Rūtelė“ bendruomenės vardu

direktorė Kristina Valienė

 

 

KVIETIMAS parašyti atsiliepimą ir pasinaudoti renginių kalendoriumi:

2016-ųjų metų lapkritį startavo naujas atsiliepimų ir renginių portalas http://svietimogidas.lt. Projekto tikslas – didinti lavinimo ir ugdymo informacijos prieinamumą kiekvienam Lietuvos vartotojui, skatinti juos būti atvirais ir reikšti savo nuomonę apie ugdymo įstaigas, siekti ugdymo įstaigų bendradarbiavimo su jų paslaugų gavėjais bei nuolatinio tobulinimo.

Taip pat čia rasite kitos naudingos informacijos – renginiai (http://svietimogidas.lt/events), straipsniai)

Kviečiame tėvelius, esamus ir buvusius mokinius, mokytojus parašyti atsiliepimą apie mokyklą, mokytoją, darželį.

Balsavimas vyksta ištisus metus svetainėje http://svietimogidas.lt.

Konkurso "TOP mokyklos" aprašymas ir sąlygos: http://svietimogidas.lt/konkursas-top-mokyklos-top-mokytojai

Konkurso "TOP mokytojai" aprašymas ir sąlygos: http://svietimogidas.lt/konkursas-top-mokyklos-top-mokytojai

Konkurso "TOP vaikų darželiai" aprašymas ir sąlygos: http://svietimogidas.lt/konkursas-top-vaiku-darzeliai